رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

باج‌گیری و باندبازی روی سکوها به پایان می‌رسد

در این بیانیه که به امضای حسین فریدونی، مدیر کانون هواداران باشگاه پرسپولیس رسیده، آمده است: نزدیک به سه ماه است که تغییرات مدیریتی در باشگاه اعمال شده و با توجه به مسئولیت اینجانب، این توانایی را پیدا کردیم تا در کانون هواداران طی این مدت به خوبی دوستان واقعی را از مدعیان دروغین و دوست نما تشخیص دهیم. این زمان کوتاه سنگ محک خوبی برای سنجش عیار هواداری اطرافیان تیم بود. کما اینکه تجربیات مدیران سابق باشگاه، اصحاب رسانه، پیشکسوتان و دست اندرکاران امنیتی و انتظامی و… و همچنین اتفاقاتی که در سال‌های اخیر در باشگاه رخ داد براین دستاوردها صحه می‌گذارد.
در ادامه بیانیه کانون هواداران باشگاه پرسپولیس با طرح این جمله “از آنجا که دانستن حق مردم است، برآن شدیم طی بیانیه‌ای مطالبی را به اطلاع خانواده بزرگ فوتبال کشورمان علی الخصوص طرفداران تیم پرسپولیس برسانیم”، خاطر نشان شده است: نه تنها پرسپولیس بلکه هر تیمی در اقصی نقاط جهان بدون هوادار و طرفداران واقعی‌اش معنایی پیدا نمی‌کند. تبدیل شدن هر مجموعه و تیمی (در قالب ورزش) به یک تیم مردمی محصول پارامترها و اتفاقات فرهنگی و تاریخی مشخصی است. تاریخ باشگاه‌های مردمی در جهان نشان می‌دهد که همواره آنها محصول انباشت آرزوها، نیازها و باورهای جمعی آن اجتماع هستند و بدون شک باشگاه بزرگ پرسپولیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازیکنان می‌آیند و می‌روند، چه محبوب چه عادی. عمر مفید یک بازیکن برای هر باشگاه دست بالا ۱۰ سال است. مدیران موفق و ناموفق در رفت و آمدند. عمر مفید هر مدیر در باشگاه به ویژه کشور ما به تجربه بیش از چند سال نیست

در این بیانیه که به امضای حسین فریدونی، مدیر کانون هواداران باشگاه پرسپولیس رسیده، آمده است: نزدیک به سه ماه است که تغییرات مدیریتی در باشگاه اعمال شده و با توجه به مسئولیت اینجانب، این توانایی را پیدا کردیم تا در کانون هواداران طی این مدت به خوبی دوستان واقعی را از مدعیان دروغین و دوست نما تشخیص دهیم. این زمان کوتاه سنگ محک خوبی برای سنجش عیار هواداری اطرافیان تیم بود. کما اینکه تجربیات مدیران سابق باشگاه، اصحاب رسانه، پیشکسوتان و دست اندرکاران امنیتی و انتظامی و… و همچنین اتفاقاتی که در سال‌های اخیر در باشگاه رخ داد براین دستاوردها صحه می‌گذارد.
در ادامه بیانیه کانون هواداران باشگاه پرسپولیس با طرح این جمله “از آنجا که دانستن حق مردم است، برآن شدیم طی بیانیه‌ای مطالبی را به اطلاع خانواده بزرگ فوتبال کشورمان علی الخصوص طرفداران تیم پرسپولیس برسانیم”، خاطر نشان شده است: نه تنها پرسپولیس بلکه هر تیمی در اقصی نقاط جهان بدون هوادار و طرفداران واقعی‌اش معنایی پیدا نمی‌کند. تبدیل شدن هر مجموعه و تیمی (در قالب ورزش) به یک تیم مردمی محصول پارامترها و اتفاقات فرهنگی و تاریخی مشخصی است. تاریخ باشگاه‌های مردمی در جهان نشان می‌دهد که همواره آنها محصول انباشت آرزوها، نیازها و باورهای جمعی آن اجتماع هستند و بدون شک باشگاه بزرگ پرسپولیس نیز از این قاعده مستثنی نیست. بازیکنان می‌آیند و می‌روند، چه محبوب چه عادی. عمر مفید یک بازیکن برای هر باشگاه دست بالا ۱۰ سال است. مدیران موفق و ناموفق در رفت و آمدند. عمر مفید هر مدیر در باشگاه به ویژه کشور ما به تجربه بیش از چند سال نیست اما این هوادار است که از سنین کودکی و نوجوانی تا میانسالی و سالمندی همچنان به پای معشوق خود می‌ایستد و زیبا آنکه میراث هواداری خود را به فرزندان و نوادگان شان منتقل می‌کنند. پشت به پشت، نسل به نسل.
“از این رو تکریم هواداران و توجه به خواست‌ها و نیازهای آنان یک اصل اساسی و بدیهی در هر باشگاهی است که بالطبع باشگاه محبوب ما نیز با توجه به خیل عظیم مشتاقان و هوادارانش نمی‌تواند نسبت به این اصل مهم بی تفاوت باشد”، در بیانیه باشگاه پرسپولیس با طرح این جمله یادآور شده است: در گذشته‌های نه چندان دور از میان خیل پرشور هواداران در ورزشگاه‌ها، گروهی که خوش صداتر، پویاتر و خلاق‌تر بودند نبض سکوها را به دست گرفته و مسئولیت تشویق را عهده‌دار بودند. آنان نه داعیه‌ای بیش از دیگر هواداران داشتند و نه خود را وکیل و ارباب هوادار می‌شمردند. جان کلام آنها تشویق تیم محبوب‌شان بود و آرزوی‌شان پیروزی تیم. نه انتظاری وجود داشت و نه کیسه‌ای از این کار برای خود دوخته بودند. سرآمد تمامی آنها نیز مرحوم محمد نایب عباسی معروف به “محمد بوقی” بود. مهربان، متواضع و نجیب که گاه حکم پدری برای تماشاگران و بازیکنان داشت. هرگز کلامی رکیک برزبانش جاری نشد. هرگز بازیکنان را بدهکار خود نمی‌دید و آنها را تهدید نمی‌کرد و هرگز وارد هیچ باند و جریان ورزشی و غیر ورزشی نشد. آن  مرحوم هیچگاه اجازه نمی‌داد در تشویق‌ها، هواداران از حیطه ادب خارج شوند. او و امثال او به واقع عاشق تیم خود بودند. اگر تیم بد بازی می‌کرد، انتقاد می‌کرد اما نه در هنگام بازی و آن هم به بدترین شکل ممکن، اگر بازیکنی خوش نمی‌درخشید او را صرفا تحریک می‌کردند و نه تخریب و هرگز و هرگز دنبال دلالی، گروکشی و… نبودند
در این بیانیه خاطر نشان شده است:  متاسفانه از چند سال پیش و به دلایل بسیار ناپسند و خودخواهانه، تعدادی از مدیران و مسئولان باشگاه‌ها اقدام به استخدام افرادی تحت عنوان لیدر کردند. این افراد که خیلی زود تبدیل به مزدبگیرانی پرمدعا شدند، بعدها پا را فراتر گذاشته و تعدادی از آنها به باندهایی مخوف و کمرشکن در باشگاه‌ها تبدیل شدند. هر باند طرفدار یک مربی، یک مدیر یا چند بازیکن خاص شد. رسما برای تشویق‌های خود به سراغ بعضی از بازیکنان و حتی مدیران باشگاه‌ها رفته و طلب پول می‌کردند. تاسف آورتر اینکه کار آنها در بسیاری مواقع مورد پذیرش افراد نیز قرار گرفتند. در مقابل، بازیکنان، مربیان و مدیرانی که به این باج خواهی‌ها نه می‌گویند به عناوین مختلف و حتی علنا تهدید شده که از طریق سکوها چنین و چنانشان خواهند کرد. در این جو مسموم مربیان امنیت ندارند، بازیکنان آرامش ندارند و تمام اقدامات باشگاه‌ها با یک حرکت و شعار آنها که برای آن رسما پول دریافت کرده‌اند، زیر سئوال می‌رود و اینکه هواداران پاکدل و بی غل و غش با تصور اینکه این به اصطلاح لیدرها در جریان امور هستند و چه بسا در خیلی از موارد آنها را دلسوزتر و  متعصب‌تر از خود می‌دانند، هم‌زبان و هم‌صدای آنان می‌شدند.
بیانیه کانون هواداران باشگاه پرسپولیس این چنین ادامه پیدا کرده است: در طول سه ماه گذشته و پس از استقرار مدیریت جدید باشگاه پرسپولیس، بارها و بارها و طی جلسات مختلف کارشناسی روی این آفت و آسیب شناسی آن بحث و تبادل نظر شده حتی دراین مقوله از نقطه نظرات سایر باشگاه‌های پرطرفدار بهره برده و متاسفانه به طور متفق القول به این جمع بندی رسیدیم که آنان نیز با این معضل مبتذل و تخریبی دست به گریبان و گرفتارند. پس بدون هیچگونه پنهان کاری و بسیار شفاف اعلام می‌داریم تصمیم گرفته‌ایم این غده چرکین را از پیکره باشگاه بزداییم، البته بدون شک در میان تشویق کنندگان پر و پا قرص پرسپولیس هستند افراد شریف و تحصیلکرده‌ای که ما قدر آنان را می‌دانیم و مطمئنا از آنها حمایت می‌کنیم.
در ادامه این بیانیه خاطر نشان شده است: به هیچ وجه اجازه نخواهیم داد گروهی با اهداف خاص، ورزشگاه‌ها را تحت نام تیم دوست داشتنی پرسپولیس در اختیار گرفته و آبروی بازیکنان، مربی و … و مجموعه باشگاه را به قیمت یک مشت ریال بر باد دهند. هواداران ما حق دارند انتقاد کنند، ناراضی باشند. تشویق کنند، تایید کنند و ما را پاسخگو بدانند. آنان بی ریا و باصفا به عشق باشگاه و تیم خود می‌آیند و حتی اگر مواقعی اشتباه کنند، نظر آنان برای ما شیرین و محترم است. ما نگران انتقاد نیستیم، ما نگران باندهای پوشالی و بی اخلاقی هستیم که بی محابا به آبروی فوتبال ما می‌تازند. به همین روی در شرایطی که هیچ اعتراض و مخالفتی از طرف سکوها به سازمان و تشکیلات جدید پرسپولیس نشده است، به سراغ ریشه کنی این آفت رفته‌ایم. چه اگر اعتراضی می‌شد و ما بعد اقدام می‌کردیم شاید این شائبه پیش می‌آمد که به خاطر منافع خود دست به چنین کاری زده ایم.
به گزارش خبرگزاری مهر در بخش پایانی این بیانیه آمده است: باشگاه فرهنگی، ورزشی پرسپولیس و به ویژه کانون هواداران که متولی این امر به شمار می‌رود آن هم در قالب کمیته مشوقین، یقینا تماشاگران و تشویق کنندگان عاشق و دلسوز تیم را با تمام توان و ضمن به کارگیری جدیدترین متدها و به روزترین شیوه‌های تشویق در دنیای امروزی فوتبال، حمایت می‌کند و در تلاش است تسهیلاتی در خور شان نام این باشگاه بزرگ برای آنان فراهم کند اما مصرانه تاکید می‌کنیم زمان باج گیری و باندبازی روی سکوها باید به پایان برسد و یقین بدانید پرسپولیس به پشتوانه هواداران فهیم خود به شدت با این گونه پدیده‌ها مقابله خواهد کرد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد