رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

اینگونه زنان زندگى شان را دوست دارند

زنان دنیایى پر از راز و رمز دارند که بیشتر مردان از این پیچیدگى ها ناآگاه هستند. بسیارى از اختلافاتى که زنان با شوهران خود دارند به خاطر همین ناآشنایى است. اگر دوست دارید زندگى آرام و لذت بخشى داشته باشید به نکاتى که در اینجا پیشنهاد مى شود، توجه کنید. زنانى که زندگى شان را دوست دارند در فرصتى مناسب این مطلب را در جایى قرار دهند تا شوهرشان آن را ببیند! مقایسه بى مقایسه هیچ وقت همسرتان را با هیچ زن دیگرى مقایسه نکنید حتى اگر آن زن مادرتان باشد. اگر این کار را کردید امنیت و آرامش را از خانه برده اید. مردى که با خاطرات گذشته زندگى مى کند، در جاده ناامنى و دردسر قدم گذاشته است. هر زنى دوست دارد براى شوهرش نخستین باشد و هیچکس جایگاه او را نداشته باشد.

زنان دنیایى پر از راز و رمز دارند که بیشتر مردان از این پیچیدگى ها ناآگاه هستند. بسیارى از اختلافاتى که زنان با شوهران خود دارند به خاطر همین ناآشنایى است. اگر دوست دارید زندگى آرام و لذت بخشى داشته باشید به نکاتى که در اینجا پیشنهاد مى شود، توجه کنید. زنانى که زندگى شان را دوست دارند در فرصتى مناسب این مطلب را در جایى قرار دهند تا شوهرشان آن را ببیند! مقایسه بى مقایسه هیچ وقت همسرتان را با هیچ زن دیگرى مقایسه نکنید حتى اگر آن زن مادرتان باشد. اگر این کار را کردید امنیت و آرامش را از خانه برده اید. مردى که با خاطرات گذشته زندگى مى کند، در جاده ناامنى و دردسر قدم گذاشته است. هر زنى دوست دارد براى شوهرش نخستین باشد و هیچکس جایگاه او را نداشته باشد. هر زنى یا انسانى دوست دارد با توانایى هاى خودش مورد احترام و تحسین قرار گیرد. باید به همسرتان این فرصت را بدهید تا شایستگى هایش را نشان دهد. مرخصى بگیرید هر روزى را که او دوست دارد به خاطر او مرخصى بگیرید. به او بگویید این مرخصى را صرفاً به خاطر او گرفته اید و تمام آن روز به او اختصاص دارد. هر کارى را که دوست دارد انجام دهید؛ این کار شما باعث مى شود تا او احساس کند از صمیم قلب دوستش دارید و هر کارى که مى خواهد را برایش انجام دهید. در این روز خوش اخلاقى تان را حفظ کنید. مردانى که این کار را انجام مى دهند به هسمرشان ثابت مى کنند که او بیش از کار برایشان ارزشمند است. هدیه بخرید بدون هیچ مناسبتى براى همسرتان یک سبد گل یا کادو بخرید. این کار از نظر زنان رؤیایى است. اگر پول خرید هدیه را ندارید این کار را با خریدن یک کارت تبریک هم مى توانید انجام دهید. پیام زیبایى که پشت کارت تبریک مى نویسید براى او خیلى باارزش خواهد بود. تلفن بزنید گاهی در محل کارش- یا در خانه- به او تلفن بزنید و حالش را بپرسید. اگر هم روزى خواستید به محل کار همسرتان بروید حتماً به او بگویید تا خودش آن طور که دوست دارد از شما استقبال کند

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد