رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

«ایرج طهماسب» از مدرسه موشها تا کلاه قرمزی ۹۱

«ایرج طهماسب» فعالیت خود را از عروسک گردانی در فیلم «مدرسه موش ها» آغاز کرده و پس از مدتی،برابر با ۱۰ سال کارگردانی “کلاه قرمزی و پسر خاله “را ازسر گرفت.

به گزارش خبرنگار بخش تلویزیون باشگاه خبرنگاران؛ ایرج طهماسب بازیگر،کارگردان،مجری و فیلمنامه نویس در ۱۳۳۸ در تهران متولد شد.

طهماسب فارغ التحصیل رشته تئاتر از دانشکده هنرهای زیبا دانشگاه تهران است.او همسر مرجان مدرسی( منشی صحنه) و برادر ناصر طهماسب(مدیر دوبلاژ) است.

طهماسب فعالیت سینمایی خود را درسال ۱۳۶۳ با عروسک گردانی در فیلم “مدرسه موش ها “وبازی در فیلم ” آن سوی مه” به کارگردانی ” منوچهر عسگری نسب” در سال ۱۳۶۴ آغاز کرد.

او همچنین مجری برنامه ها و مسابقات ویژه کودکان و نوجوانان نیز بوده است.

ایرج طهماسب فیلم ها و مجموعه هایی چون ” کلاه قرمزی و پسر خاله” در سال ۱۳۷۳، یکی بود یکی نبود در سال ۱۳۷۹ ، ” دختر شیرینی فروش” در سال ۱۳۸۰ ،” کلاه قرمزی و سروناز” در سال ۱۳۸۱ ، “زیر درخت هلو” در سال ۱۳۸۴ و ” کلاه قرمزی و بچه ننه”در سال ۱۳۹۰ را کارگردانی کرده است.

او در فیلم هایی از جمله ” شهر موش ها” در سال ۱۳۶۳،” خط پایان” و ” آن سوی مه” در سال ۱۳۶۴ ، ” مقاومت” و “روزهای انتظار” در سال ۱۳۶۵ ، ” صعود” و ” جهیزیه ای برای رباب” در سال ۱۳۶۶،”روز باشکوه”در سال ۱۳۶۷، ” زیر بام های شهر” و “راز کوکب” در سال ۱۳۶۸،”گربه آوازه خوان “در سال ۱۳۶۹،”کلاه قرمزی و پسر خاله” در سال ۱۳۷۳ ، “عینک دودی” در سال ۱۳۷۸ ،” یکی بود یکی نبود” در سال ۱۳۷۹ ،”دختر شیرینی فروش” در سال ۱۳۸۰، “کلاه قرمزی و سروناز” در سال ۱۳۸۱، ” زیر درخت هلو” در سال ۱۳۸۴،

” رفیق بد” در سال ۱۳۸۶ و “کلاه قرمزی و بچه ننه” در سال ۱۳۹۰ در سمت بازیگر نقش آفرینی کرده است.

او همچنین فیلم های ” اتل متل توتوله” در سال ۱۳۷۰، کلاه قرمزی و پسر خاله در سال ۱۳۷۳، یکی بود یکی نبود در سال ۱۳۷۹ ، دختر شیرینی فروش در سال ۱۳۸۰، کلاه قرمزی و سروناز ۱۳۸۱، دختر ایرونی در سال ۱۳۸۱، خوابگاه دختران در سال ۱۳۸۳، زیر درخت هلو ۱۳۸۴ ، ” رفیق بد” در سال ۱۳۸۶ و کلاه قرمزی و بچه ننه در سال ۱۳۹۰ به نگارش آورده است.

طهماسب در مجموعه های تلویزیونی زیادی بعنوان صدای پیشه عروسک،بازیگر، نویسنده،مجری حضور داشته است که می توان به مسابقه تلویزیونی هتل پرستاره ،مدرسه موش ها و خونه مادر بزرگه،صندوق پست (اولین حضور کلاه قرمزی) در دهه ۱۳۷۰ بعنوان مجری،کلاه قرمزی ۲ به عنوان مجری در سال ۱۳۸۱،کلاه قرمزی ۸۸ ،کلاه قرمزی ۹۰ به عنوان بازیگر نویسنده و صدای عروسک اشاره کرد.

طهماسب در سال ۱۳۷۹ کاندیدای بهترین فیلم نامه از چهارمین جشن خانه سینما برای فیلم “عینک دودی” را در کارنامه هنری خود دارد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد