رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

اولین کسی که وارد جهنم می شود

اولین کسی که وارد جهنم می شود شیطان است
جهنم و کافران در قیامت قیامت برپا می‌شود و آنگاه که جهنم، کافران منکر قیامت را از مکانی بعید دید کافران زبانه‌های آتش را می‌شنوند که از فرط خشم ، بانکی خشمناک بر آنان می‌زند و چون کافران در آن جهنم و دوزخ به مکانی تنگ و سخت انداخته شوند از تنگی دوزخ به هم بسته و کیپ شوند و در آن وضعیت بر خود هلاکت و نفرین بخوانند و حق تعالی از آن هنگام خبر می‌دهد که ای کافران امروز یک ثبور مخوانید بلکه ثبور (هلاکت و نفرین) زیاد بر خود بخوانید در خبر آمده است اولین کسی که جامه آتش می‌پوشد و به جهنم کشانده می‌شود شیطان است و کافران و فریب‌خوردگان به تبع او به جهنم افکنده می‌شوند. بهشت، وعده‌گاه مومنان و تو ای پیامبر به کسانیکه تو را به‌خاطر فقر مادی سرزنش می‌کنند بگو آیا این بوستان‌های دنیا بهتر است یا بهشت جاودانی که پرهیزکاران به آن وعده داده شدند؟ برای آنها پاداش و بازگشتی است که به بهشت رجوع نمایند درحالیکه جاودان هستند هر چه بخواهند هست و بر پروردگار تو وعده‌ای موعود برای مومنان در بهشت است.مومنان در بهشت هر آنچه را که بخواهند برای آنها مهیا است. وعده‌گاه بهشت که تمثیلها و تشبیه‌های آن در زمین به مکان‌های سرسبز و خرم شده است. از مخلوقات و ساخته‌های خدای بزرگ است که انسان در صیرورت و گردیدن وجودی از وضعیتی به وضعیت دیگر بدان جهان هستی می‌رسد جهانی برای گرفتن پاداشها و مزد زحمات درستی و راستی در دنیای تکلیف و مسئولیت که هرگز توقف ندارد.

اولین کسی که وارد جهنم می شود شیطان است
جهنم و کافران در قیامت قیامت برپا می‌شود و آنگاه که جهنم، کافران منکر قیامت را از مکانی بعید دید کافران زبانه‌های آتش را می‌شنوند که از فرط خشم ، بانکی خشمناک بر آنان می‌زند و چون کافران در آن جهنم و دوزخ به مکانی تنگ و سخت انداخته شوند از تنگی دوزخ به هم بسته و کیپ شوند و در آن وضعیت بر خود هلاکت و نفرین بخوانند و حق تعالی از آن هنگام خبر می‌دهد که ای کافران امروز یک ثبور مخوانید بلکه ثبور (هلاکت و نفرین) زیاد بر خود بخوانید در خبر آمده است اولین کسی که جامه آتش می‌پوشد و به جهنم کشانده می‌شود شیطان است و کافران و فریب‌خوردگان به تبع او به جهنم افکنده می‌شوند. بهشت، وعده‌گاه مومنان و تو ای پیامبر به کسانیکه تو را به‌خاطر فقر مادی سرزنش می‌کنند بگو آیا این بوستان‌های دنیا بهتر است یا بهشت جاودانی که پرهیزکاران به آن وعده داده شدند؟ برای آنها پاداش و بازگشتی است که به بهشت رجوع نمایند درحالیکه جاودان هستند هر چه بخواهند هست و بر پروردگار تو وعده‌ای موعود برای مومنان در بهشت است.مومنان در بهشت هر آنچه را که بخواهند برای آنها مهیا است. وعده‌گاه بهشت که تمثیلها و تشبیه‌های آن در زمین به مکان‌های سرسبز و خرم شده است. از مخلوقات و ساخته‌های خدای بزرگ است که انسان در صیرورت و گردیدن وجودی از وضعیتی به وضعیت دیگر بدان جهان هستی می‌رسد جهانی برای گرفتن پاداشها و مزد زحمات درستی و راستی در دنیای تکلیف و مسئولیت که هرگز توقف ندارد. پرسش روز قیامت پیامبر (ص) یاد کن روزی را که ما مشرکان و آنچه را که آنان آن را به‌جز خدا می‌پرسیدند محشور می‌کنیم پس به ایشان بگویدآیا شما بندگان مرا گمراه کردید یا این‌که آنان راه راست را گم کرده‌اند؟ اشخاص یا اشیایی که مورد عبادت واقع شدند خطاب به خدای بزرگ می‌گویند خداوند پاک و منزه است و سزاوار ما نیست این‌که غیر از شما اولیایی اخذ کنیم، لیکن شما آنها و پدرانشان را به نعمت‌های بی‌‌شماری روزی دادید تا این‌که آنها یاد تو را فراموش کردند و از قوم بور (هلاکت شدگان) شدند.سپس خداوند به کافران خطاب و التفات می‌کند و می‌فرماید، خدایانتان شما را به آنچه می‌گویید تکذیب کردند و آنها نمی‌توانند از شما عذاب را دفع کنند و شما را یاری کنند.و هر کسی از شما که ستم در دنیا کند عذاب بزرگی در آخرت به آنها بچشانیم و بزرگ‌ترین ستمی که بشر در دنیا مرتکب می‌‌شود ستم شرک و نفی نقش اراده خدای بزرگ در چگونه زیستن انسان در دنیا است. مثالی دیگر از انبیای گذشته ای پیامبر (ص) ما قبل از تو رسولانی را فرستادیم که همانند سایر انسان‌ها غذا می‌خوردند و در بازارها راه می‌رفتند پس این تنها پیامبر اسلام (ص) نبود که همانند انسان‌های عادی عمل می‌کرد بلکه پیامبران گذشته و قبل از او نیز همینطور عمل می‌کردند سپس خداوند می‌فرماید ما بعضی از شما را برای بعضی دیگر وسیله آزمایش دینداری‌تان قرار دادیم تا ببینیم شما در برابر سختیها بر دینتان استوار هستید و پرورگار تو نسبت به همه امور بصیر و داناست.پس خداوند، پیامبران را در طول تاریخ از بین مردم برگزید تا همانند آنها تغذیه و زندگی کنند و همین مسئله موجب آزمایش مردم در پذیرش نبوت بود تا با پذیرش نبوت به توحید و معاد که هنگام حشر در محضر الهی است ایمان بیاورند

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد