رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

انصارى فرد: به خاطر دلال ها اسم سرمربى را اعلام نمى کنیم

عباس انصارى فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که تا ۲ ، ۳ روز آینده سرمربى این تیم معرفى خواهد شد و دلیلى براى ناراحتى هواداران وجود ندارد. انصارى فرد ابتدا در مورد وضعیت تاپ مولر و لوکا پرزویچ که باشگاه چند روز پیش با آنها مذاکره کرد گفت: مبلغ پیشنهادى تاپ مولر بالا بود و در مورد پرزویچ هم سو ء تفاهماتى پیش آمد که باعث ناراحتى این مربى شد. پس از این مسائلى که به وجود آمد با چند گزینه دیگر وارد مذاکره شدیم تا سرمربى را انتخاب کنیم. انصارى فرد در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است بنتیو فلورو سرمربى پرسپولیس شود تأکید کرد: به خاطر دلال ها اسم سرمربى را نمى گویم و هر وقت تصمیم نهایى را گرفتیم، نتیجه را به رسانه ها اعلام خواهیم کرد. در حال حاضر مربیانى از آرژانتین، آلمان و اسپانیا مدنظر ما هستند و قرار است با آنها مذاکره حضورى داشته باشیم.

عباس انصارى فرد مدیرعامل باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که تا ۲ ، ۳ روز آینده سرمربى این تیم معرفى خواهد شد و دلیلى براى ناراحتى هواداران وجود ندارد. انصارى فرد ابتدا در مورد وضعیت تاپ مولر و لوکا پرزویچ که باشگاه چند روز پیش با آنها مذاکره کرد گفت: مبلغ پیشنهادى تاپ مولر بالا بود و در مورد پرزویچ هم سو ء تفاهماتى پیش آمد که باعث ناراحتى این مربى شد. پس از این مسائلى که به وجود آمد با چند گزینه دیگر وارد مذاکره شدیم تا سرمربى را انتخاب کنیم. انصارى فرد در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است بنتیو فلورو سرمربى پرسپولیس شود تأکید کرد: به خاطر دلال ها اسم سرمربى را نمى گویم و هر وقت تصمیم نهایى را گرفتیم، نتیجه را به رسانه ها اعلام خواهیم کرد. در حال حاضر مربیانى از آرژانتین، آلمان و اسپانیا مدنظر ما هستند و قرار است با آنها مذاکره حضورى داشته باشیم. وى در مورد اضافه شدن حسین عبدى به کادر فنى پرسپولیس تأکید کرد: کمیته فنى و اعضاى هیأت مدیره در این مورد جلسه اى داشتند و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که از عبدى در کنار سرمربى خارجى استفاده کنیم. مدیرعامل پرسپولیس در مورد ۵ بازیکنى که از این تیم جدا شدند تأکید کرد: برنامه براى حفظ ۴ نفر از آنها نداشتیم اما نورى را مى خواستیم که خودش از پرسپولیس جدا شد. انصارى فرد در مورد شایعه محرومیت شیث رضایى تصریح کرد: بعید مى دانم این موضوع صحت داشته باشد چراکه شیث محروم نیست. وى در پایان حرف هایش افزود: به هواداران پرسپولیس مى گویم که نگران نباشند چون امسال یک تیم متفاوت را وارد لیگ خواهیم کرد.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد