رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

انتقاد یوزارسیف از لودگی در سینما و چند خبر از بازیگران

شفاف: بخش‌هایی از حرف‌های مختلف سینماگران و اهل سینمای ایران درباره موضوع‌های مختلف در ستونی به نام پانوراما توسط محمد تاجیک در امتیاز انتخاب و منتشر شده است. چند بخش از این حرف‌های جالب و متفاوت سینماگران را این‌جا می‌خوانید:
علیرضا افخمی :بالاخره باید طوری جفت‌وجورش بکنیم دیگر
همشهری گفت وگویی با علیرضا افخمی درباره سریال پنجمین خورشید کرده و از افخمی پرسیده :شما بعضی روزها هم سر فیلمبرداری نبودید و دستیارتان کارگردانی می‌کرد. این مسئله به کار که به هر حال به اسم شما که به عنوان کارگردان پای آن خورده و باید حساسیت‌هایی در این‌باره داشته باشید لطمه نمی‌زند؟افخمی نیز در جواب نیز گفته :چرا، طبیعتا من دوست ندارم اینطور بشود و حساسیت‌هایی دارم که به وسیله بقیه حتی دستیارم نمی‌تواند به طور دقیق رعایت شود و محصولی که او دارد حتما با چیزی که من دوست دارم فاصله دارد ولی بالاخره باید طوری جفت‌وجورش بکنیم دیگر!
وی در ادامه گفته :اینکه مرتب گفته می‌شود باید زودتر شروع کنیم معنی‌اش دو ماه زودتر نیست؛ همین ماه رمضان امسال است برای رمضان سال بعد و این، طرح آماده می‌خواهد و گروه آماده. الان ماه مبارک که تمام شود به من و گروهم بگویند بیایید برای سال بعد شروع به کار کنید، ما حالش را نداریم. بنابراین چنین مشکلی ریشه در مسائل بنیادی‌تر دارد و معنی‌اش این است که باید گروه‌های بیشتری وارد کار رمضان بشوند.

شفاف: بخش‌هایی از حرف‌های مختلف سینماگران و اهل سینمای ایران درباره موضوع‌های مختلف در ستونی به نام پانوراما توسط محمد تاجیک در امتیاز انتخاب و منتشر شده است. چند بخش از این حرف‌های جالب و متفاوت سینماگران را این‌جا می‌خوانید:

علیرضا افخمی :بالاخره باید طوری جفت‌وجورش بکنیم دیگر

همشهری گفت وگویی با علیرضا افخمی درباره سریال پنجمین خورشید کرده و از افخمی پرسیده :شما بعضی روزها هم سر فیلمبرداری نبودید و دستیارتان کارگردانی می‌کرد. این مسئله به کار که به هر حال به اسم شما که به عنوان کارگردان پای آن خورده و باید حساسیت‌هایی در این‌باره داشته باشید لطمه نمی‌زند؟افخمی نیز در جواب نیز گفته :چرا، طبیعتا من دوست ندارم اینطور بشود و حساسیت‌هایی دارم که به وسیله بقیه حتی دستیارم نمی‌تواند به طور دقیق رعایت شود و محصولی که او دارد حتما با چیزی که من دوست دارم فاصله دارد ولی بالاخره باید طوری جفت‌وجورش بکنیم دیگر!وی در ادامه گفته :اینکه مرتب گفته می‌شود باید زودتر شروع کنیم معنی‌اش دو ماه زودتر نیست؛ همین ماه رمضان امسال است برای رمضان سال بعد و این، طرح آماده می‌خواهد و گروه آماده. الان ماه مبارک که تمام شود به من و گروهم بگویند بیایید برای سال بعد شروع به کار کنید، ما حالش را نداریم. بنابراین چنین مشکلی ریشه در مسائل بنیادی‌تر دارد و معنی‌اش این است که باید گروه‌های بیشتری وارد کار رمضان بشوند.


الان گروه‌هایی که کار رمضان کرده‌اند و تجربه‌اش را دارند گروه‌های خیلی محدودی‌اند و این گروه‌های محدود، امسال که کار تمام شد خسته‌اند و انرژی ندارند، تا بخواهند خستگی در کنند و به یک طرح جدید برسند و ارائه دهند و تصویب شود و شروع به کار کنند که باز می‌شود همین وضعی که الان داریم.

آیدین آغداشلو : انتقاد از سوپر استار میلانی و تمجید از تهران انار ندارد

آیدین آغداشلو گفت وگویی با ضمیمه نسل سوم روز نامه جام جم کرده ودر بخشهایی از این مصاحبه گفته :من بعد از ۱۰ سال همراه با دوستی به سینما سپیده رفتم و فیلمی را دیدم که او توصیه کرده بود، «تهران انار ندارد.» به نظر من بچه‌های نازنین و باهوشی آن را ساخته‌اند. فیلم نسخه اصلی نبود ولی وقتی نسخه اصلی را هم پیش خودم بازسازی کردم فیلم پراکنده‌ای به نظرم آمد.


وی ادامه داده “:چندی پیش هم وقتی با اتوبوس به رشت می‌رفتم، فیلم «سوپراستار» تهمینه میلانی را گذاشتند در حقیقت این فیلم تماشای جاده زیبای تهران به رشت را از من گرفت، بعد از تمام شدن فیلم بسیار متاثر شدم، از این همه دروغ! و سعی ناکام در داشتن همه طرف و همه سو. این مساله ظاهرا تنها مختص این فیلم نیست و نبوده و بیشتر سینماگرهای ما برای رعایت بعضی چیزها حرف اصلی‌شان را از یاد می‌برند یا اینقدر حاصل مغشوش می‌دهد که هیچ چیز راستینی در آن قابل مشاهده نیست. بدنه سینمای ایران فیلم‌های مبتذل است و رو به انحطاط می‌رود. سعی‌ متعدد ولی نه چندان موفق صورت می‌گیرد ولی این جریان سیل‌آسا را نمی‌تواند نجات دهد به طوری که فیلمفارسی همچنان بعد از انقلاب ادامه پیدا کرده است.

علیرضا امینی : جعفر پناهی افسرده شده وسریال ۲۴ می بیند

علیرضا امینی از کار گردانان سینمای مستقل ایران به تازگی در گفت وگویی با ماهنامه فیلم شرکت کرده وگفته است :گاهی جوری است که فکر می کنی دارند خسته ات می کنند که یا باید بگذاری بروی ویا دیگر فیلم نسازی.چند روز پیش جویای احوال جعفر پناهی شدم . فیلمساز بزرگی مثل او در خانه نشسته ومدام سریال ۲۴را می بیند و افسرده شده …


ولی در نهایت این بچه ها خسته نمی شوند به هر شکلی فیلمهایشان را می سازند .من که اصلا خسته نمی شوم .


علیرضاامینی همچنین درباره اکران فیلم استشهادی برای خدا گفته است :آقای حاجی میری که تهیه کننده فیل است خودش هم کار پخش انجام می دهد .وقتی از آنها می پرسی جواب سرراستی نمی دهند .مطمئن هستم سر یک مقاله بود که درروز نامه ای چاپ شد .


در مورد فیلم زمان می ایستد هم گفتند ۱۷ دقیقه در بیاورید که سکانس اصلی بود .نامه های باد هم که تکلیفش جداست .ارتش آن قدر حساسیت نشان دادکه آخر اکران نشد.

انتقاد یوزارسیف از لودگی در سینماچندی پیش همشهری جوان گفت وگویی توسط وحید سعیدی و احسان ناظم بکایی با مصطفی زمانی بازیگر نقش یوسف در سریال حضرت یوسف انجام داده بود وزمانی دراین مصاحبه وقتی بحث نشریات زرد به وسط می آید می گوید :نباید این جور راجع به این نشریات حرف زد .بیشتر ستاره های ما مدیون نشریات هستند.کسی که برای دیدن یک نفر به سینما می رود نیازی به توجیه ندارد . اساسا آنهایی که گیشه را تعیین می کنند کسانی نیستندکه دنبال جزییات سوپر استار باشند و براساس آن قضاوت کنند .به نظرم نشریات زرد برای کلیشه دار بودن یک بازیگر خیلی خوب عمل می کنند.
وی در ادامه گفته : من چون دلسوز کار هایم هستم برای خودم برنامه دارم ولی گاهی بعضی از چیز هااز توان ما خارج است .سعی می کنم براساس محدوه توانای هایم برنامه ریزی کنم .من برنامه دارم براساس نوع نگاهم به مردم ،منتقدان و سینما کار انتخاب کنم. من اینقدر به اینها فکر می کنم که زیاد پرت نشوم .


زمانی در پاسخ به اظهار نظری که این یک بازیگر سوپر استار است که می تواند مردم را به سالن سینما بکشاندمی گوید :نه یک بازیگر می تواند این کاررا کند مثلا الان پرویز پرستویی مردم را به سینما می کشاند ما بخواهیم نخواهیم باید برویم سراغ اصل .تا کی سینما با لودگی جلو می رود .بدلش معلوم می شود بازیگر اگر بازیگر نباشد قلابی بودنش معلوم می شود.


زمانی درادامه صحبتهای خود همچنین گفته است :عصر اینکه مردم فقط به خاطر شخصی بروند پول بدهند و کسانی بتواند به تنهایی گیشه را تعیین کند تمام شده است .در آینده تعدادسوپر استارها بیشتر شده و معنای آن عوض می شود.


وی در پاسخ به سوال دیگری که چرا دوره این جور سوپر استارها تمام شده می گوید :چئن سیستم وجودی انسان اجازه نمی دهد .شما به عنوان یک فرد باید مدام جذابیت ایجاد کنید واز طرفی هم نمی توانید شرایط جامعه ای را که شما را می خواهند تشخیص بدهید کلفی است یک اشتباه بکنید ،به زمین می خورید .

سروش صحت وبهاره رهنما وشایعه مرگ مارادونا

سروش صحت و بهاره رهنما در گفت وگویی با نشریه مشق آفتاب و با موضوع شایعه شرکت کرده اندوسوش صحت در بخشهایی از این مصاحبه گفته است: شایعه بعضی وقتها بدهم نیست .اگر شایعه وجود نداشت یک ذره همه چیز یک نواخت و واقعی بود.


صحت همچنین دراین مصاحبه گفته : من روزی که شایعه کردند مارادونا مرده است خیلی ناراحت شدم .وی ادامه داده :یکی از شایعه هایی که برای من درست کرده ان این است که برادرصدیقه صحت همسر آقای قاسم جعفری هستم .


. بهاره رهنما نیز در این مصاحبه می گوید :شایعه ساختن با تصمیم هایی که آدمها می گیرندبامزه است اما اصلا کار خوبی نیست.اما بازندگی آدم شایعه درست کردن اصلا کار خوبی نیست .خیلی بد است . .برای من شایعه زیاد درست می کنند مثلا هی شایعه می کنند که من طلاق گرفته ام . یکی دوبار هم شایعه کردند تصادف کرده ام یا مرده ام و یااینکه در کما هستم .تکان دهنه ترین شایعه ای که شنیدهم این بود که بهروز وثوقی مرده است .


رهنما درادامه در پاسخ به اظهار نظری درباره پر انرژی بوندنش گفته است :یادم می آید ۱۸سالم بودکه آقای شایسته به من می گفت تو زود می میری از بس که انرژی ات را صرف جهان می کنی .سروش صحت نیز در واکنش به این اظهارات می گوید :اتفاقا تو اگر در ۱۸سالگی هم مرده بودی اندازه ۲۰۰سال من عمر کرده بودی .همین الانش را نگاه کن تو داری ۹تا زندگی را تیک می زنی و ما توی همین یکی هم مانده ایم .رهنما هم در پاسخ می گوید که این خصوصیت خانمهاست که آقایان نمی توانند داشته باشند.

بهرام رادان : لیلا حاتمی را من برای بی پولی انتخاب کردم

بهرام رادان بازیگر فیلم موفق بی پولی گفت وگویی با نشریه زندگی ایده آل کرده وگفته است :لیلا را من پیشنهاد کردم روزی من برای صحبت درباره موضوعی رفتم خانه علی مصفا ولیلاحاتمی .بعد موقع برگشتن به حمید نعمت الله زنگ زدم و گفتم لیلا حاتمی برای نقشی که در پولی می خواهی خوب است .او هم استقبال کرد خوشحالم که انتخاب انتخاب درستی بود .البته قبلش گلشیفته را پیشنهادداده بودم بازیگر دیگری هم برای نقش مدنظر بود که بالاخره لیلا انتخاب شد که اینقدر خوب بود که سیمرغ هم نصیبش شد.


وی درادامه گفته :طنز این فیلم عیان نیست .چون شما در حال مشاهده خانواده ای در حال بدبخت شدن هستید که در موقعیتهای طنز آلود قرار می گیرند طبیعتا خندیدن به این بدبختی کمی تلخ است.

نیاز داوودنژاد بهترین فیلم زندگی شریفی نیا

محمد رضا شریفی نیا چندی پیش گفت وگویی با نشریه ایران دخت کرده و گفته است :باید بگویم بهترین فیلمی که تا به امروز در سینمای ایران ساخته شده فیلم نیاز آقای داوود نژاد است .فیلمی در مورد دوجوان که به زندگی آنها می پردازد دوجوانی که هردو بدبختند و سر یک شغل باهم دعوایشان می شود و دیگری زندگی دیگری را می بیند و کنار می کشد .!فکر نمی کنم درباره نوجوانان فیلمی زیبتر از این بشود ساخت. چه قدر به بچه های مادرس می دهد و چه قدر در آن حرف زده شده . درس مروت و جوانمردی وشجاعت در آن داده شده .سینمای اید ئولوژیک ملی ومذهبی ما فیلم نیاز است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد