رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

انتقادهای افشین پیروانی از مدیریت باشگاه پرسپولیس

گل: اولین سوال ما از پیرونی درباره این است که چرا هدایت هیچ تیمی را برعهده ندارد.  پیروانی می‌گوید:« پیشنهادی از تیم شاهین بوشهر داشتم ولی قبل از اینکه مدیریت جدید بیاید. با آنها جلسه‌ای هم داشتم تا اینکه مدیریت این تیم تغییر کرد. نفت تهران هم اگر به اراک می‌رفت احتمال اینکه من سرمربی تیم باشم صحبت‌هایی جدی در این زمینه انجام داده بودیم حالا هم از اینکه فعلا در تیمی فعالیت نمی‌کنم ناراحت نیستم چون لابد خواست خدا بوده وخیری در آن نهفته است.»
 وقتی از افشین پیروانی سوال می‌کنیم که پرسپولیس در نقل وانتقالات موفق بوده یا استقلال او حرف‌های جالبی می‌زند، حرف‌هایی که نشانی از محافظه‌کاری‌های همیشگی او ندارد کاپیتان و سرمربی پرسپولیس می‌گوید: «پرسپولیس یک نفر را می‌خواست مثل عابدینی وفتح‌الله‌زاده آنها نشان دادند که در فصل نقل و انتقالات عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند استقلال امسال هم نفرات خوبی گرفته ولی به نظر می‌رسد در پرسپولیس هماهنگی‌های لازم بین مدیرعامل و سرمربی تیم وجود نداشته به گونه‌ای که خیلی‌ها می‌گویند در زمان حضور مربی پرسپولیس در ترکیه با نفراتی قرارداد بسته شد که پیش از آن سرمربی تیم تلویحا گفته بود که آنها را نمی‌خواهد. البته پرسپولیس نفرات نیمکت‌نشین فصل گذشته را کنار گذاشته و ۵،۶ بازیکن جدید را جایگزین آنها کرده است ونشان می‌دهد که این تیم نسبت به فصل گذشته قوی‌ترشده ولی به اعتقاد من پرسپولیس می‌توانست در یارگیری خیلی بهتر از این عمل کند.

گل: اولین سوال ما از پیرونی درباره این است که چرا هدایت هیچ تیمی را برعهده ندارد.  پیروانی می‌گوید:« پیشنهادی از تیم شاهین بوشهر داشتم ولی قبل از اینکه مدیریت جدید بیاید. با آنها جلسه‌ای هم داشتم تا اینکه مدیریت این تیم تغییر کرد. نفت تهران هم اگر به اراک می‌رفت احتمال اینکه من سرمربی تیم باشم صحبت‌هایی جدی در این زمینه انجام داده بودیم حالا هم از اینکه فعلا در تیمی فعالیت نمی‌کنم ناراحت نیستم چون لابد خواست خدا بوده وخیری در آن نهفته است.»
 وقتی از افشین پیروانی سوال می‌کنیم که پرسپولیس در نقل وانتقالات موفق بوده یا استقلال او حرف‌های جالبی می‌زند، حرف‌هایی که نشانی از محافظه‌کاری‌های همیشگی او ندارد کاپیتان و سرمربی پرسپولیس می‌گوید: «پرسپولیس یک نفر را می‌خواست مثل عابدینی وفتح‌الله‌زاده آنها نشان دادند که در فصل نقل و انتقالات عملکرد فوق‌العاده‌ای دارند استقلال امسال هم نفرات خوبی گرفته ولی به نظر می‌رسد در پرسپولیس هماهنگی‌های لازم بین مدیرعامل و سرمربی تیم وجود نداشته به گونه‌ای که خیلی‌ها می‌گویند در زمان حضور مربی پرسپولیس در ترکیه با نفراتی قرارداد بسته شد که پیش از آن سرمربی تیم تلویحا گفته بود که آنها را نمی‌خواهد. البته پرسپولیس نفرات نیمکت‌نشین فصل گذشته را کنار گذاشته و ۵،۶ بازیکن جدید را جایگزین آنها کرده است ونشان می‌دهد که این تیم نسبت به فصل گذشته قوی‌ترشده ولی به اعتقاد من پرسپولیس می‌توانست در یارگیری خیلی بهتر از این عمل کند. ناکامی در جذب چند بازیکن ملی‌پوش ازجمله رحمتی، سیدجلال حسینی، پژمان نوری،‌کیانی و … نشان می‌دهد که باشگاه در یارگیری نتوانسته عملکرد خوبی داشته باشد.»
پیروانی در مورد اینکه حمید استیلی می‌تواند در پرسپولیس موفق باشد یا خیر گفت: «حمید رفیق ماست و برای او آرزوی موفقیت دارم او تیم قهرمان را تحویل گرفته و حالا از مردم از او توقع قهرمانی دارند و به همین دلیل کارش سخت خواهد بود.» پیروانی در ادامه افزود: «فعلا که سرپرست موقت باشگاه و سرمربی تیم خوب حمایت کرده و او را ساپورت می‌کند و در چنین حالتی توقعات از استیلی بیشتر شده و همه منتظرند که او حتما تیم را قهرمان کند وهمین موضوع کار استیلی را بسیار سخت کرده است. »
 پیروانی در ادامه صحبت‌هایش به عدم جذب  مهدی مهدوی‌کیا اشاره کرده و می‌گوید: «به نظرم پرسپولیس در دو،‌سه پست می‌توانست بازیکنان بهتری جذب کند من نمی‌دانم چرا آنها به این سادگی قید مهدوی کیا زدند او بازیکنی بود که همه جوره به دردشان می‌خورد. مهدی بازیکن بزرگی است که می‌توانست حاشیه‌های تیم را جمع کند ولی نمی‌دانم چه چیزی در پشت پرده بود و چه توقعی داشتند که خواسته هواداران را هم در نظر نگرفتند و مهدی که می‌توانست یکی از بازیکنان اصلی تیم باشد را جذب نکردند.»
پیروانی درباره دلیل انتقاداتش از مدیران باشگاه پرسپولیس گفت: «شما بروید و ببینید چرا علی دایی،‌کریم باقری، مهدی مهدوی‌کیا، احمدرضا عابدزاده و علی پروین از آنها انتقاد می‌کنند. یعنی ایراد از این‌هاست یا مسئولان باشگاه چرا وقتی کریم باقری که کاپیتان تیم و نزدیکترین فرد به آنها بوده را بلاتکلیف می‌گذارند و جواب تماس‌هایش را نمی‌دهند یعنی چه؟ چرا باید چنین برخوردهایی با امثال دایی وعابدزاده شود. من دیروزدر مراسم ختم روح‌الله داداشی کریم باقری را دیدم او درد دل‌های زیادی داشت. این‌هایی که از مسئولان باشگاه انتقاد می‌کنند لزوما دنبال پست و مقام نیستند بلکه به این خاطر دل پری دارند که احساس می‌کنند به آنها بی‌احترامی شده. مسئولان باشگاه پرسپولیس باید از این سرمایه‌ها نهایت استفاده را ببرند و به کار کردن با آنها افتخار کنند نه اینکه طوری رفتارکنند که امثال پروین، باقری ومهدوی‌کیا به خاطر بی‌احترامی‌هایی که به آنها شده صدایشان در بیاید و اینگونه مصاحبه کنند. »
پیروانی که دل پری داشت مروری به گذشته زد و گفت: «آقایان مسئول زمانی که من سرمربی پرسپولیس بودم از طریق لیدرها و دیگر عوامل‌شان علیه من و تیم‌ام مشکل حاشیه درست می‌کردند یادم نمی‌رود که با پیام مشهد بازی داشتیم یک بر صفر بازی را برده بودیم اما یکی از آقایان در صداوسیما کل تیم را به باد انتقاد گرفت و حرف‌هایی زد که نشان می‌داد دنبال حاشیه‌سازی برای پرسپولیس و لوث کردن برد تیم بود. »
پیروانی حتی به حضور مایلی‌کهن در پرسپولیس اشاره کرد و گفت: «دلم می‌خواهد حاجی مایلی نمی‌آمد که در همان اول کار دچار مشکل نشود. حاجی مایلی شاید بعضی وقت‌ها عصبانی شود و ازبرخی افراد انتقاد کند اما صداقت کاری او را همه می‌دانند و کسی نمی‌تواند از او «آتو» بگیرد. درمجموع من خیلی حرف‌ها برای گفتن دارم اما فعلا سکوت می‌کنم و اگر این حرف‌ها را می‌زنم به این دلیل نبوده که آقایان فکر کنند قرار بوده سرمربی پرسپولیس شوم و حالا از این پست دور ماندم. من کاندیدا نبودم ولی آقایان با ما برخوردهایی می‌کنند که واقعا دور از ذهن است. من به موقع حرف‌هایم را خواهم گفت و توجه آقایان را به این نکته جلب می‌کنم بروند وببینند که چرا این روزها همه قدیمی‌های پرسپولیس از آنها دل پری دارند.»

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد