رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

استیلى: مهار کریمى به ضرر ذوب آهن تمام مى شود

حمیداستیلى سرمربى تیم فوتبال استیل آذین گفت: با توجه به داشتن بازیکنان باهوش و حرفه اى مهار کریمى به ضرر ذوب آهن تمام مى شود. وى همچنین اظهار داشت: باید با تیم قهرمان جام حذفى و نایب قهرمان لیگ برتر در فصل گذشته بازى کنیم. با شناخت اینکه ابراهیم زاده مربى کار بلدى است و به خوبى مدیریت در تیم را به نمایش مى گذارد مقابل ذوب آهن اصفهان بازى خواهیم کرد. او افزود: ذوب آهن چند سالى است که نتایج خوبى گرفته و در بازى مقابل سایپا و تراکتورسازى نشان داد در این فصل هم مدعى قهرمانى است و به همین دلیل مى دانم که روز سختى را در پیش داریم و سعى مى کنیم با فوتبال خوب و تماشاگرپسند و گرفتن امتیاز اصفهان را ترک کنیم. استیلى تاکید کرد: در تمام بازى ها به برد فکر مى کنیم و من مطمئن هستم هفته به هفته بهتر خواهیم شد تا به خواسته خود در پایان لیگ نهم برسیم.

حمیداستیلى سرمربى تیم فوتبال استیل آذین گفت: با توجه به داشتن بازیکنان باهوش و حرفه اى مهار کریمى به ضرر ذوب آهن تمام مى شود. وى همچنین اظهار داشت: باید با تیم قهرمان جام حذفى و نایب قهرمان لیگ برتر در فصل گذشته بازى کنیم. با شناخت اینکه ابراهیم زاده مربى کار بلدى است و به خوبى مدیریت در تیم را به نمایش مى گذارد مقابل ذوب آهن اصفهان بازى خواهیم کرد. او افزود: ذوب آهن چند سالى است که نتایج خوبى گرفته و در بازى مقابل سایپا و تراکتورسازى نشان داد در این فصل هم مدعى قهرمانى است و به همین دلیل مى دانم که روز سختى را در پیش داریم و سعى مى کنیم با فوتبال خوب و تماشاگرپسند و گرفتن امتیاز اصفهان را ترک کنیم. استیلى تاکید کرد: در تمام بازى ها به برد فکر مى کنیم و من مطمئن هستم هفته به هفته بهتر خواهیم شد تا به خواسته خود در پایان لیگ نهم برسیم. سرمربى استیل آذین درباره یارگیرى با على کریمى توسط بازیکنان ذوب آهن گفت: با توجه به داشتن بازیکنان باهوش و حرفه اى، مهار کریمى به ضرر ذوب آهن مى شود چون ما سعى مى کنیم با بازیکنان دیگر و مشغول شدن بازیکنان ذوب آهن به حرکات کریمى ضربه نهایى را به آنها وارد کنیم. البته تا به امروز هم با هر تیمى که بازى کردیم براى از کار انداختن کریمى برنامه هاى ویژه اى داشتند اما به هدف خود نرسیدند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد