رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

استیلى: تنها نگرانى من بازیکنان ملى پوش هستند

تیم فوتبال استیل آذین پس از برترى در اولین دیدارش مقابل پاس همدان این بار در ورزشگاه دستگردى میزبان صباى قم است.در این میان تنها نگرانى حمید استیلى،حضور حسین کعبى و فریدون زندى در تیم ملى است. وى در این باره گفت: «صبا از کادر مدیریتى، فنى و در کنار آن از بازیکنان بسیار خوبى بهره مى برد. این تیم در چند سال اخیر جزو تیم هاى بالانشین و مدعى بوده و به همین دلیل براى سایر تیم هاى لیگ برترى حریفى قابل احترام محسوب مى شود. او در ادامه افزود: با آنکه در اولین دیدار برنده بودیم اما شخصاً معتقدم شکل واقعى تیم ها در هفته پنجم یا ششم لیگ برتر شکل مى گیرد. زمان کمى براى هماهنگى بازیکنان در اختیار داشتیم اما وجود بازیکنان با تجربه و با پتانسیل بالا نظیر على کریمى که با تمام وجود بازى مى کنند و زحمت مى کشند به برترى و موفقیت مقابل حریفان بیش از پیش امیدواریم.

تیم فوتبال استیل آذین پس از برترى در اولین دیدارش مقابل پاس همدان این بار در ورزشگاه دستگردى میزبان صباى قم است.در این میان تنها نگرانى حمید استیلى،حضور حسین کعبى و فریدون زندى در تیم ملى است. وى در این باره گفت: «صبا از کادر مدیریتى، فنى و در کنار آن از بازیکنان بسیار خوبى بهره مى برد. این تیم در چند سال اخیر جزو تیم هاى بالانشین و مدعى بوده و به همین دلیل براى سایر تیم هاى لیگ برترى حریفى قابل احترام محسوب مى شود. او در ادامه افزود: با آنکه در اولین دیدار برنده بودیم اما شخصاً معتقدم شکل واقعى تیم ها در هفته پنجم یا ششم لیگ برتر شکل مى گیرد. زمان کمى براى هماهنگى بازیکنان در اختیار داشتیم اما وجود بازیکنان با تجربه و با پتانسیل بالا نظیر على کریمى که با تمام وجود بازى مى کنند و زحمت مى کشند به برترى و موفقیت مقابل حریفان بیش از پیش امیدواریم. استیلى در این بین تنها از یک موضوع اظهار نگرانى کرده و عنوان کرد: ۲ بازیکن ملى پوش ما فریدون زندى و حسین کعبى تنها در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا دیدار با صباى قم وارد تهران مى شوند با این وجود براى بازى کردنشان مقابل صبا باید وضعیت آنها را ببینم و بعد در موردشان تصمیم بگیرم. من براى بازیکنان ملى پوش ارزش فوق العاده اى قائل هستم وامیدوارم حسین کعبى که با مصدومیت شدید از ناحیه کتف مواجه بود به بازى و مهمتر از آن به سلامتى کامل برسد. ضمن آنکه امیدوارم سازمان لیگ یک روز بازى ما را به تعویق بیندازد.استیلى خاطرنشان ساخت: نقطه قوت صباى قم خط میانى این تیم است که با بهره بردن از بازیکنانى نظیر حقى، نورى و تقوى یکى از بهترین خطوط میانى لیگ برتر را در اختیار دارد.در پایان تشکرمى کنم از رئیس کمیته داوران که یکى از بهترین داوران حال حاضر فوتبال ایران را براى قضاوت بازى ما مقابل صباى قم انتخاب کرد. بدون شک محسن ترکى پس از انجام قضاوت هاى بسیار خوب مى تواند به بهترین شکل بازى ما مقابل صبا را قضاوت کند.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد