رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

ابراهیم زاده: امیدوارم اتفاقات باشگاه ذوب آهن ختم به خیر شود

منصور ابراهیم زاده سرمربى تیم فوتبال ذوب آهن گفت: براى حضور قدرتمندانه در مسابقات داخلى و آسیایى باید مشکلات باشگاه هر چه زودتر به پایان برسد. وى درباره برکنارى اعضاى هیات مدیره و استعفاى سعید آذرى اظهار داشت: در این مورد من هم در همین حدى که سایرین اطلاع دارند از آن مطلع هستم و چیز بیشترى نمى دانم. او عنوان کرد: موضوع مورد اهمیت این است که اگر این اتفاقات طولانى شود به ضرر ذوب آهن خواهد بود. با توجه به برنامه هایى که ارائه شد قرار بر این بود هر چه سریعتر برنامه هاى تیم مشخص شود و طبق برنامه ریزى هاى انجام شده با بازیکنان جدید قرارداد ببندیم.

منصور ابراهیم زاده سرمربى تیم فوتبال ذوب آهن گفت: براى حضور قدرتمندانه در مسابقات داخلى و آسیایى باید مشکلات باشگاه هر چه زودتر به پایان برسد. وى درباره برکنارى اعضاى هیات مدیره و استعفاى سعید آذرى اظهار داشت: در این مورد من هم در همین حدى که سایرین اطلاع دارند از آن مطلع هستم و چیز بیشترى نمى دانم. او عنوان کرد: موضوع مورد اهمیت این است که اگر این اتفاقات طولانى شود به ضرر ذوب آهن خواهد بود. با توجه به برنامه هایى که ارائه شد قرار بر این بود هر چه سریعتر برنامه هاى تیم مشخص شود و طبق برنامه ریزى هاى انجام شده با بازیکنان جدید قرارداد ببندیم. ابراهیم زاده افزود: اگر سال گذشته نتایج خوبى گرفتیم مربوط به برنامه ریزى دقیق قبل از فصل بود که بسیار زودتر از سایر باشگاه ها تیم خود را بستیم و حتى زودتر از سایر تیم ها به اردو رفتیم. پس مى توان این طور نتیجه گرفت که موفقیت هاى ذوب آهن مدیون برنامه ریزى هاى دقیق این باشگاه و مدیریت آذرى بوده است. سرمربى ذوب آهن تاکید کرد: اگر این مرحله حساس را بدون نتیجه بگذرانیم کارمان براى فصل آینده بسیار سخت خواهد شد. این سختى هنگامى بیشتر به چشم مى آید که وارد مسابقات لیگ قهرمانان آسیا شویم. به نظر من باید هر چه زودتر این ماجرا ختم به خیر شود تا ذوب آهن بیش از این متضرر نشود. وى در مورد قراردادش یادآور شد: چهارشنبه گذشته آخرین موارد را با آذرى در میان گذاشتم اما با توجه به اتفاقات رخ داده در مورد آینده کارى ام همه چیز را به گذشت زمان واگذار مى کنم. با ذوب آهن همچنان قرارداد دارم اما براى تمدید آن براى فصل آینده منتظر اتفاقات بعدى در این باشگاه مى مانم تا در مورد آینده تصمیم گیرى کنم.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد