رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

آمار فروش فیلم ها: فروشنده رکوردار و سلام بمبئی ۷ میلیاردی شدند

درحالیکه اکثر سالن‌های سینما به فیلم «سلام بمبئی» اختصاص یافته است، فیلم «نفس» تنها با ۶ سالن در تهران به کار خود ادامه می‌دهد.

با تصمیم شورای صنفی نمایش ۲ فیلم در گروه آزاد و گروه سینمایی آزادی به ناوگان اکران فیلم ها اضافه شدند. فیلم سینمایی «وارونگی» و «گیتا» در سینماها به نمایش درآمدند اما نکته حایز اهمیت نامه ای بود که از سوی دادستانی برای وزارت ارشاد آمد و خواستار عدم نمایش فیلم «مشکل گیتی» به دلیل تبلیغات در شبکه جم شد. این نامه واکنش اهالی سینما را در پی داشت.

حبیب اسماعیلی مدیرعامل دفتر رسانه فیلمسازان مولود که پخش «مشکل گیتی» را برعهده دارد گفت: متاسفانه زمانی نامه به ارشاد از سوی دادستانی اعلام و به دفاتر متعاقباً تصمیم دادستانی اعلام شد که زمان اداری به اتمام رسیده است و این مشکلی است که در چندبار گذشته هم همین منوال طی شد. چهارشنبه بعدازظهر زمانی نیست که سینماگران و مدیران با  دادستانی تعامل کنند و از سوی دیگر سینماها با امکان رزرو بلیت مواجه هستند و اکثر فیلمها توسط علاقمندان به سینما در روز چهارشنبه برای روزهای پنج شنبه وجمعه رزرو می شود که این مشکل بزرگی است که هم اینک با آن مواجه هستیم.

وی در باره فروش فیلم های این دفتر گفت: فیلم سینمایی «مشکل گیتی» به فروش ۵۷۰ میلیون تومان رسید. فیلم «گیتا» ظرف ۲ روز نمایش به ۴۵ میلیون تومان و فیلم «وارونگی» به فروش ۳۰ میلیون تومان دست یافت.

علی سرتیپی درباره فروش فیلم های دفتر فیلمیران گفت: فروش فیلم «سلام بمبئی» به ۷ میلیارد رسید. فیلم «متولد ۶۵» به فروش ۱میلیارد و ۲۶۰ میلیون تومان رسید و «نیمه شب اتفاق افتاد» به فروش ۱ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان رسید. فیلم سینمایی «فروشنده» فروشش از مرز ۱۶ میلیارد عبور کرد و به فروش ۱۶ میلیارد و ۴۰ میلیون تومان رسید.

وی درباره فروش «یتیم خانه ایران» گفت: ظرف ده روز اخیر تقاضای سینما سیار برای نمایش فیلم بسیار زیاد شده است و در حال حاضر شهرستان ها هم خواهان نمایش فیلم هستند. تبلیغات دهان به دهان و موضوع فیلم در اقبال مخاطب بیش از پیش تاثیرگذار بوده است. هم اینک فروش فیلم ۱میلیارد و ۵۳۰ میلیون تومان بوده است که ۱ میلیارد و ۲۱۰ میلیون مربوط به سالن های سینما و ۳۲۰ میلیون مربوط به اکران دانشگاهی و سینما سیار است.

محمدرضا صابری مدیرعامل دفتر پخش نورتابان درباره فروش «نفس» گفت: هم اینک فیلم با ۶ سالن در تهران و ۱۷ سالن در شهرستان به نمایش خود ادامه می دهد. فیلم به فروش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید.
فیاض هوشیار مدیر دفتر پخش سیمای مهر درباره نمایش فیلم «سیانور» گفت: هفته آخر اکران فیلم خواهد بود که سه سالن آزادی، کورش و ملت سانس ها داریم و فروش به ۲ میلیارد و ۸۰۰میلیون تومان رسید.

مختاری مدیر دفتر پخش هدایت فیلم درباره فروش «خشکسالی و دروغ» گفت: هفته آخر نمایش فیلم هستیم و فروش به مرز ۳ میلیارد نزدیک شد. هم اینک در شهرستان به فروش ۹۸۵ میلیون تومان و در تهران به فروش ۱ میلیارد و ۸۰۶ میلیون تومان رسیدیم که مجموع فروش فیلم ۲ میلیارد و ۸۹۱ میلیون تومان است.

عبدالله علیخانی مدیرعامل دفتر پخش پویا فیلم درباره فروش فیلم «آس و پاس» گفت: فیلم هم اینک به فروش ۳ میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان رسیده است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد