رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

آدل از پدرش متنفر است!

اگر آدل دوباره مجبور شود پدرش را ببیند با او بدرفتاری خواهد کرد.

وقتی این خواننده مشهور و محبوب فقط ۳ سال داشت ،پدرش ، مارک ایوانز ،او و مادرش پنی را ترک کرد و در طول ۱۰سال گذشته آدل ارتباط بسیار کمی با پدرش داشت.

با وجود همه این مسائل ، آدل ۲۳ ساله قصد داشت رابطه خود و پدر ۴۸ ساله اش را از نو بسازد و تصمیم گرفته بود با او بیشتر ارتباط داشته باشد اما مارک در یک مصاحبه ادعا کرد مشکلاتی که دخترش با مردها دارد بخاطر این است که او در کودکی آدل را ترک کرده است و همین مصاحبه باعث شد که آدل تصمیم خود را کاملا” عوض کند و دیگرهیچ ارتباطی با پدرش نداشته باشد.

او گفت:”من کاملا” آماده بودم یک رابطه جدید و دوستانه با پدرم برقرار کنم و سعی می کردم بیشتر با او ارتباط داشته باشم اما او همه چیز را خراب کرد . از این به بعد هرگز با او تماس نمی گیرم و صحبت نمی کنم زیرا هیچ چیز بیشتر از این مرا ناراحت نمی کند که پدرم از رسانه ها و خبرگزاریها رشوه بگیرد.”

” این موضوع واقعا” مرا عصبانی می کند!بعد از ۱۰ سال برمی گردد و به رسانه ها می گوید :مشکلات او با مردها بخاطر این است که من ترکش کردم؟ واقعا” نفرت انگیز است ! چطور جرات می کند درباره زندگی من نظر بدهد. اینکار او خون منرا بجوش آورد.”

“اینکار او واقعا” مرا ناراحت کرد … مغزم را منفجر کرد.او به رسانه ها گفته است :من آدل را خیلی دوست دارم! اگر واقعا” اینطوراست ، چرا این را به خودم نمی گوید؟ اگر بازهم مجبور شوم او را ببینم رفتار بسیاربدی با او خواهم داشت.”

آدل که امسال برنده شش جایزه گرمی شد ، تاکید کرده است که به پدرش هیچ نیازی ندارد زیرا همیشه از عشق فراوان مادرش برخوردار بوده است و خانواده اش همیشه او را حمایت و پشتیبانی کرده اند.

آدل به مجله ووگ گفت:”مادرم آرامترین موجود روی زمین است ، او قوی ، باهوش و فوق العاده زیباست. او یکی از پنج فرزند یک خانواده بزرگ است .خواهر و برادرهای او همگی صاحب فرزند هستند و فرزندان آنها نیز در حال ازدواج و بچه دار شدن هستند . بنا بر این همیشه اطراف او خیلی شلوغ است و آدمهای فوق العاده عالی که بیشتر آنها هم زن هستند ، در همه کارها به او کمک می کنند . به همین دلیل اگرچه مادرم ، مرا به تنهایی بزرگ کرده است اما همیشه یک تیم به او کمک کرده اند .”

تگ ها:

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد