رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

By registering with this blog you are also agreeing to receive email notifications for new posts but you can unsubscribe at anytime.


رمز عبور به ایمیل شما ارسال خواهد شد.


کانال رسمی سایت تفریحی

دکه سایت


نظر سنجی

نظرسنجی

به نظر شما کدام سریال امسال ماه رمضان بهتر است؟

Loading ... Loading ...

کلیپ روز
logo-samandehi

تصاویری از فرش قرمز اختصاصی برای بازیگران دیر رسیده در جشنواره فجر

عکس از جشن تولد ۳۸ سالگی آزاده صمدی

مصاحبه از زندگی شخصی امیرحسین مدرس و همسر دومش

عکس همسر آزاده نامداری و دخترش گندم

عکس جدید مهناز افشار و دخترش لینانا

نامه عسل پورحیدری در شبکه اجتماعی پس از خاکسپاری پدر

عکسی جالب از تینا آخوندتبار با دستکش بوکس در حال ورزش

تصاویر تبلیغاتی الیکا عبدالرزاقی و همسرش امین زندگانی

رتبه بدهید:

آخرین پیشنهاد چلسی برای جذب «ریبری»

با توجه به ضرب‌العجلی که مسئولان بایرن برای فروش ریبری تعیین کرده‌اند چلسی آخرین تلاش‌های خود را برای جذب این ستاره فرانسوی انجام می‌دهد.


به گزارش ایسنا؛ روزنامه‌های انگلیسی نوشتند که چلسی پیشنهاد آخر خود را برای جذب فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن ارائه کرده است. مسئولان بایرن رقمی در حدود ۸۱ میلیون یورو برای فروش ریبری قرار داده‌اند و تا آخرین ساعات امروز به باشگاه های خواهان این بازیکن فرصت داده اند تا پیشنهاد های خود را مطرح کنند.به نوشته روزنامه Daily Mail مسئولان چلسی پیشنهاد ۴۶ میلیون یورویی برای جذب این بازیکن ارائه کرده‌اند که فاصله بسیار زیادی تا رقم درخواستی مسئولان بایرن دارد.چلسی امیدوار است علاقه ریبری به ترک بایرن موجب شود این بازیکن با هر رقمی آلیانس آره نا را به مقصد استمفورد بریج ترک کند.

با توجه به ضرب‌العجلی که مسئولان بایرن برای فروش ریبری تعیین کرده‌اند چلسی آخرین تلاش‌های خود را برای جذب این ستاره فرانسوی انجام می‌دهد.


به گزارش ایسنا؛ روزنامه‌های انگلیسی نوشتند که چلسی پیشنهاد آخر خود را برای جذب فرانک ریبری ستاره فرانسوی بایرن ارائه کرده است. مسئولان بایرن رقمی در حدود ۸۱ میلیون یورو برای فروش ریبری قرار داده‌اند و تا آخرین ساعات امروز به باشگاه های خواهان این بازیکن فرصت داده اند تا پیشنهاد های خود را مطرح کنند.به نوشته روزنامه Daily Mail مسئولان چلسی پیشنهاد ۴۶ میلیون یورویی برای جذب این بازیکن ارائه کرده‌اند که فاصله بسیار زیادی تا رقم درخواستی مسئولان بایرن دارد.چلسی امیدوار است علاقه ریبری به ترک بایرن موجب شود این بازیکن با هر رقمی آلیانس آره نا را به مقصد استمفورد بریج ترک کند.بایرن پیش از این اعلام کرده بود تا به حال تنها یک پیشنهاد برای جذب ریبری داشته و این پیشنهاد از رئال مادرید هم نبوده است.به نظر می رسد چلسی دفعه قبل نیز برای جذب ریبری پیشنهادی به بایرن ارائه کرده است.در صورتی که چلسی نتواند ریبری را از بایرن جذب کند به احتمال فراوان به دنبال وسلی اسنایدری خواهد رفت که رئال آن را با رقمی در حدود ۱۹ میلیون یورو در لیست فروش قرار داده است.

تصاویر جدید بنیامین بهادری در کنار زن سال هند

تصاویر و حواشی حضور سحر قریشی و بازیگران در جشن پیراهن استقلال

عکسی جدید از آنا نعمتی و برادرش در رستوران

تصاویر جدید از هدیه تهرانی و مهران مدیری در سری جدید «قلب یخی»

عکس هایی از عروسی گلزار و النازشاکردوست در یک فیلم عروسی

دو عکس متفاوت الناز شاکردوست با عروسک گوفی و در آمبولانس

تصاویر نرگس محمدی به همراه مادرش در کنسرت موسیقی

تصاویری از حضور هنرمندان در کنسرت بابک جهانبخش

تبلیغ فروشگاهی

مطالب مرتبط با این موضوع

اجباری اجباری، ایمیل شما هرگز منتشر نخواهد شد